ІV Міжнародна науково-практична конференція «STEM-освіта: стан упровадження та перспективи розвитку»

Дата:
- 08/11/2018 - 09/11/2018
Час: 00:00 -00:00

Адреса:
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді


0


8-9 листопада 2018 року запрошуємо науковців, педагогічних працівників усіх рівнів освіти, методистів, фахівців у галузі інформаційних технологій та прикладних дисциплін, фахівців навчальних центрів і бізнес-структур, управлінців і керівників закладів освіти.до участі в ІV Міжнародній науково-практичній конференції «STEM-ОСВІТА: СТАН УПРОВАДЖЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

Захід відбудеться з метою обговорення умов розвитку STEM-освіти в Україні, пошуку ефективних методичних підходів і технологічних рішень упровадження STEM-навчання у контексті реалізації дидактичних принципів Нової української школи та представлення інноваційних моделей і технологій навчання учнівської молоді щодо побудови успішної кар’єри у майбутньому.

Наукова тематика конференції охоплює такі проблеми:

  1. Науково-теоретичні аспекти STEM-освіти
  2. STEM-освіта: розвиток, досвід, перспективи
  3. Підготовка педагогічних кадрів та освіта дорослих

Програмою роботи конференції передбачено проведення освітнього форуму, наукових дискусій на сесійних засіданнях, майстер-класів, презентацій досвіду роботи, навчального обладнання, обговорення та прийняття резолюції конференції.

Форми участі в конференції:

очна (необхідно до 1 листопада заповнити реєстраційну анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/qa3KlsTQRvobrNfx1);

заочна ( необхідно надіслати тези доповіді, статтю, відео виступ до 15 жовтня 2018 року на електронну адресу: stemosvita@gmail.com з темою листа «Публікація. STEM-конференція»).

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Початок роботи конференції 8 листопада о 10.00 год., закінчення –  9 листопада о 16.00 год.

За результатами конференції буде опубліковано електронний Збірник матеріалів, які варто надіслати до 15 жовтня 2018 року на електронну адресу: stemosvita@gmail.com з темою листа «Публікація. STEM-конференція».

Учасники конференції можуть опублікувати матеріали у збірнику «Наукові записки Малої академії наук України».

Додаткову інформацію щодо публікацій можна отримати у координатора: Горбенко Світлани Леонідівни (тел. 044-248-24-65, stemosvita@gmail.com), щодо участі у конференції – у координатора: Василашко Ірини Павлівни (тел.. 098 282 80 30, stemosvita@gmail.com).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×