Експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективів, висунутих на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2017 року в номінації “Дошкільна та позашкільна освіта”

image_pdfimage_print
Map Unavailable

Дата:
- 16/06/2017 - 27/06/2017
Час: 00:00 -00:00


16 червня 2017 року о 12 год у залі засідань вченої ради Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України за адресою місто Київ, вулиця Січових Стрільців, 52-д, к. 418 відбудеться експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Національним центром «Мала академія наук України» на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2017 року в номінації «Дошкільна і позашкільна освіта» за роботу «Науково-освітній інтернет-портал «Тарас Григорович Шевченко» (www.kobzar.ua).

19 червня 2017 року об 11 год у залі засідань вченої ради Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України за адресою місто Київ, вулиця М. Берлинського, 9 відбудеться експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Львівським державним університетом фізичної культури імені І. Боберського на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2017 року в номінації «Дошкільна і позашкільна освіта» за роботу «Технологія комплексного розвитку фізичних і розумових здібностей дітей старшого дошкільного віку з пріоритетним використанням інтегрально-розвивальних м’ячів у процесі фізичного виховання».

20 червня 2017 року о 13 год. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті психології за адресою м. Київ, проспект академіка Глушкова, 2-а, аудиторія 310 відбудеться експертний розгляд та обговорення досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Інститутом психології імені Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2017 року в номінації «Дошкільна і позашкільна освіта» за комплексну науково-прикладну роботу «Освітня технологія «Радість розвитку» — партнерська взаємодія дорослих та дітей».

27 червня 2017 року об 11 год у Національному еколого-натуралістичному центрі за адресою місто Київ, вулиця Вишгородська, 19, аудиторія 26 відбудеться експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Національним центром «Мала академія наук України» на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2017 року в номінації «Дошкільна і позашкільна освіта» за роботу «Науково-освітній інтернет-портал «Тарас Григорович Шевченко» (www.kobzar.ua).

Спеціалізована секція з

дошкільної і позашкільної освіти Комітету з

Державної премії України в галузі освіти

Контактна особа: Корнієнко Анна Володимирівна (067-318-43-31)


Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×