Продовжено проведення циклу заходів для педагогічних працівників

 

Відділом наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у співпраці з ГО «Ла Страда-Україна» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) продовжено проведення циклу заходів для педагогічних працівників з питань психосоціальної підтримки, соціальної згуртованості, соціального та емоційного навчання та навчання життєвим навичкам учасників освітнього процесу.

27 вересня 2022 року проведено другий вебінар «Основи емоційної компетантності». Спікер заходу: Наталія Сабліна, кандидатка психологічних наук, психологиня, психотерапевтка, керівниця Тренінгового центру Наталії Сабліної, тренерка Національної тренерської мережі ГО «Ла Страда-Україна».

На вебінарі були розглянути такі питання:

 1. Емоційна компетентність.
 2. Розвиток емоційного інтелекту.
 3. Методи підвищити рівень емоційного інтелекту.
 4. Техніки саморегуляції.

Для тих, хто не зміг долучитися до зустрічі, матеріали вебінару можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/nNviKIjFaik

 

15 вересня 2022 року проведено вебінар «Основи професійної та емоційної безпеки фахівця в умовах надзвичайних ситуацій».

На початку вебінару з вітальним словом виступила кандидатка педагогічних наук, начальниця відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи  Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Ольга Флярковська.

Спікеркою заходу була  Тетяна Войцях, психологиня, арт-терапевтка, тренерка та медіаторка Національної медіаторської мережі ГО «Ла Страда-Україна».

На вебінарі були розглянути такі питання:

 1. Поняття «безпека».
 2. Професійна та емоційна безпека фахівця.
 3. Надзвичайні ситуації сьогодення.
 4. Стрес та вигорання.
 5. Фактори, що призводять до професійного та емоційного вигорання.
 6. Вторинна травматизація, її ознаки та симптоми.
 7. Особливості реакції на стрес в екстремальних травматичних умовах.
 8. Інструменти розвитку безпечного середовища та життєстійкості (резилієнс).
 9. Активізація сильних сторін та ресурсного досвіду виходу з кризи.

Матеріали вебінару можна переглянути за покликанням:   https://youtu.be/p_37CUzXnzM

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×