35 835 учасників зареєструвалися у II Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови

 

31 жовтня завершилася реєстрація учасників II Всеукраїнського відкритого марафону з української мови. Від учнів та студентів з усіх регіонів України надійшло 35 835 заявок.

Учасники, які подали заявки на участь в марафоні, мають зареєструватися на платформі HUMAN та приєднатися до марафону за допомогою відеоінструкції.

Змагання стартуватимуть 12 листопада о 14:00 на платформі HUMAN. Кожен учасник отримає тестові завдання відповідно до свого класу чи курсу.

Учасники марафону зможуть пройти пробний тест, який буде доступний користувачам з 5 по 11 листопада (результати конкурсанти дізнаються 11 листопада після 14:00). Це дозволить ознайомитися з системою HUMAN та технічними особливостями виконання завдань марафону.

Для конкурсантів марафону провели підготовчий тренінг. Голова творчої групи зі складання завдань Олександр Авраменко дав поради про підготовку до проходження мовного змагання. Запис тренінгу рекомендується подивитися всім учасникам II Всеукраїнського відкритого марафону з української мови.

Нагадаємо, метою марафону є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно, доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×