Підбито підсумки фінального етапу ХІХ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки

 

Добіг свого кінця фінальний етап Інтернет-олімпіад серед юних математиків, фізиків, хіміків, біологів, географів та економістів, що тривав з 21 по 23 грудня 2019 року в Одесі.

Всі учасники гідно подолали непростий шлях до фіналу. Боротьба за перемогу була напруженою. Проте випробування ще більше загартували і наповнили позитивом, принесли новий досвід та нових друзів.

По завершенню третього дня змагань фахові журі визначили переможців з кожного предмета, серед яких дипломами І ступеня нагороджено 11 учасників, дипломами ІІ ступеня – 17 учасників і дипломами ІІІ ступеня – 23 учасника. Крім дипломів всі переможці отримали подарунки.

Фінальні змагання юні обдарування провели яскраво та емоційно. Учасникам учнівських Інтернет-олімпіад була запропонована культурна програма – знайомство з Вірменським культурним центром імені Л.Х. Калустяна та екскурсія до Одеського Національного Академічного театру опери та балету.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×