Фінальний етап ХІХ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки

 

21 грудня в м. Одеса розпочався фінальний етап ХІХ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки. Зазначимо, що Одещина вже 19-й рік поспіль приймає талановитих школярів  із різних куточків України – учасників заключного етапу Інтернет-олімпіад.

Мета Інтернет-олімпіад – сприяння залученню обдарованої молоді до змагань, що проводяться з використанням мережі Інтернет.

У фінальному етапі змагань беруть участь 116 учнів з 13 областей України – Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької.

Організаційний та науково-методичний супровід фінального етапу Інтернет-олімпіад забезпечують Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, комунальний заклад вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради». Захід відбувається за підтримки Одеської обласної державної адміністрації.

До складу журі фінального етапу ХІХ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки увійшли провідні фахівці та науковці закладів освіти України.

Усі олімпіадні змагання відбуваються на базі комунального закладу «Одеська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 6 І-ІІ ступенів».

На урочистій церемонії відкриття в Армянському культурному центру імені Л.Х. Калустьяна учасників привітали члени оргкомітету та журі.

За результатами змагань учасників буде нагороджено дипломами  І, ІІ, та ІІІ ступенів. Кращі з переможців увійдуть до складу обласних команд  IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×