Робочий візит представників мережі ГО Узбекистану з протидії торгівлі людьми

 

Сьогодні у приміщенні Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» відбулася зустріч представників Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», громадської організації «Ла Страда-Україна» з представниками мережі ГО Узбекистану з питань протидії торгівлі людьми.

Мета даного заходу – обмін досвідом та вдосконалення державної політики із запобігання та протидії торгівлі людьми за результатами опитування Всеукраїнського моніторингового дослідження «Стан виконання у системі освіти законодавства щодо протидії торгівлі людьми».

Привітав учасників заходу Юрій Сафонов, заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Ольга Флярковська, начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи Інституту представила результати Всеукраїнського моніторингового дослідження «Стан виконання у системі освіти законодавства щодо протидії торгівлі людьми».

 Головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та психологічного супроводу Директорату інклюзивної та позашкільної освіти головного управління інклюзивної, спеціальної та позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Ніна Березіна, ознайомила з роботою Міністерства у питанні цієї надважливої теми та планами подальшої роботи.

Представники громадської організації «Ла Страда-Україна» –  Ольга Калашник та Вероніка Андреєнкова – наголосили на важливості даного питання та взаємодії всіх суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Під час зустрічі обговорювалися наступні питання: державна політика протидії торгівлі людьми, рекомендації закладам освіти щодо протидії торгівлі людьми; практичні кроки їх втілення за результатами дослідження; захист та допомога постраждалим від торгівлі людьми; міжнародне співробітництво у сфері протидії торгівлі людьми.

Учасники розглянули основні національні і міжнародні законодавчі та нормативно-правові документи у сфері протидії торгівлі людьми та повноваження суб’єктів, що здійснюють заходи щодо запобігання та протидії торгівлі людьми.

Підсумком робочого візиту стане започаткована подальша співпраця щодо запобігання та протидії торгівлі людьми.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×