Завершився фінальний етап ХХVІІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків

 

У Запоріжжі з 22 по 27 листопада 2019 року відбувся фінальний етап ХXVІIІ Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків.

У фінальному етапі турніру взяли участь 115 учасників у складі 23 команд із 10 областей України.

Турнір відбувся на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради.

У підготовці, організації та проведенні турніру активну участь взяли провідні фахівці освітньої галузі Запоріжжя та всієї України. До складу журі турніру увійшли науковці, методисти, вчителі та кращі студенти з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Сум, Житомира та інших міст країни. Учасниками турніру стали команди-переможці попереднього етапу змагань з Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Одеської, Харківської, Хмельницької та Чернівецької областей, а також з Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Організаційний та науково-методичний супровід турніру забезпечували Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради.

Турнір виявив здібності учнів до наукового пошуку, згуртував навколо ідей природничих досліджень та поглибленого вивчення фізики. Підсумки турніру свідчать про те, що учні гідно володіють навичками та знаннями з шкільного курсу фізики.

Абсолютним переможцем турніру стали команда «Момент імпульсу» у складі учнів Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області та Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області.

Абсолютним переможцем турніру у особистій першості став Віктор Уланов, учень 10 класу комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради.

Перебування на Запорізькій землі запам’ятається учасникам також екскурсіями на легендарний острів Хортиця, до вражаючого музею техніки виробничого об’єднання «Мотор Січ» та прогулянками сонячним Запоріжжям.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×