Розпочався фінальний етап ХХVІІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків

 

У Запоріжжі 22 листопада 2019 року розпочався фінальний етап ХXVІIІ Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків, що триватиме протягом шести днів.

У фінальному етапі змагань беруть участь 115 учасників у складі 23 команд із 10 областей України.

Турнір проводиться на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради.

На урочистостях з нагоди відкриття заходу з вітальним словом до учасників звернулась заступник голови обласної державної адміністрації Марина Кудерчук, яка побажала юним фізикам, керівникам команд та членам журі творчої наснаги, успіхів, гарного настрою та нових звершень.

Турнір відкрила директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Тетяна Озерова. Вона підкреслила, що турнір фізиків – це складне і відповідальне змагання. Попереду декілька днів наполегливої інтелектуальної праці, до якої всі учасники турніру ретельно готувалися і мають найкращі надії на успіх. Тому організатори доклали всіх зусиль, щоб турнір пройшов на високому організаційному рівні. Нині – слово за учасниками.

Також юних фізиків привітали та налаштували на конструктивну роботу заступник голови оргкомітету, координатор турніру, головний  науковий співробітник Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», доктор педагогічних наук Борис Кремінський; голова журі, директор комунального закладу «Рішельєвський ліцей», кандидат фізико-математичних наук Валерій Колебошин; експерт-консультант турніру, доцент Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Олег Орлянський та директор комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради Оксана Губіна.

Учасників та гостей турніру також вітали кращі художні колективи Запорізького обласного центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді, Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Козацький ліцей».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×