Проблеми якості питної води в Україні розглянули провідні науковці на міжнародній науково-практичній конференції

 

Протягом двох днів, з 14 по 15 листопада 2019 року, з нагоди 135-річчя Національного університету харчових технологій кафедрою Технології цукру та підготовки води організовано та проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Перспективи майбутнього та реалії сьогодення в технологіях водопідготовки» за підтримки Асоціації виробників мінеральних та питних вод України.

В роботі конференції взяли участь спеціалісти та науковці майже з 50-ти профільних установ та підприємств, університетів України, Польщі, Білорусії, Норвегії, Індії.

З вітальним словом до учасників наукового зібрання звернувся проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор Олександр Шевченко.

Проблема якості питної води для України була і залишається вкрай актуальною і надзвичайно гострою.

Основні аспекти вирішення проблеми питного водозабезпечення у своїй доповіді «Проблеми питного водопостачання в Україні» висвітлив академік НАН України, директор Інституту колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАН України Владислав Гончарук.

Виступ на тему «Аналіз перифітона і фітопланктона в озері Турава» присвятив представник Опольського університету (Польща) Мірослав Бак.

Завідувач кафедри технології цукру і підготовки води, доктор технічних наук, професор Наталія Гусятинська акцентувала питання підготовки фахівців в галузі технології питної води та водопідготовки харчових виробництв.

Також в рамках конференції відбулося засідання науково-практичного семінару за участі представників Асоціації виробників мінеральних та питних вод України та науковців галузі.

Із вступним словом виступила виконавчий директор Оксана Бамбура, яка висвітлила актуальні питання виробництва бутильованих вод та окреслила напрямки розвитку галузі.

Олеся Зоріна, старший науковий співробітник, кандидат біологічних наук ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України», представила шляхи вирішення гігієнічних проблем питного водопостачання України в умовах євроінтеграції.

Заступник директора Українського державного науково-дослідного інституту «Ресурс» Юрій Заїка у своєму виступі акцентував увагу щодо питання довготривалого зберігання бутильованих вод як стратегічного продукту.

Свої доклади представили науковці кафедри технології цукру і підготовки води Національного університету харчових технологій, а також представники Інституту технічної теплофізики НАН України, ПП «Жива вода», ТОВ «Системи чистої води»,ТОВ «Симедика УА».

Активними учасниками заходу стали представники ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Так, старший науковий співробітник відділу модернізації вищої освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Олена Дашковська розповіла про результати наукових досліджень щодо забезпечення якості води у поверхневих водних об’єктах – вирішальних чинників санітарного та епідемічного благополуччя населення, що знайшло відображення у матеріалах 2-х тез опублікованого збірника за результатами конференції.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×