Ефективні та результативні методи формування здорового способу життя у молоді – головна мета педагогічної  конференції

 

15 листопада 2019 року в рамках виставки «Освіта та кар’єра –  День студента 2019»  відділом наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з закладами вищої освіти було організовано та проведено конференцію «Проблеми формування навичок здорового способу життя у молоді».

На засіданні відбулось обговорення основних складових здорового способу життя, вплив здоров’я на процес професійного становлення особистості, наслідки адиктивної поведінки людини та ін. Науковці, викладачі, студенти розглянули зміст, форми і методи роботи щодо відповідальності людини за своє здоров’я, а також поділилися досвідом проведення виховних заходів: «Олімпійські ігри», «Сигарети – гра з вогнем», «День здоров’я», «Чиста вода», «Шкідливі звички, працездатність та економіка».

На конференції голова Комітету з питань освіти і науки, молоді та спорту ГР Київської міської державної адміністрації нагородив подяками працівників ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Юрія Ївженка та Олену Удалову, за вагомий внесок у розвиток освіти та пропагування здорового способу життя серед учнівської та студентської молоді.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×