Освіта 4.0: як підготувати людей завтрашнього дня

 

8-9 листопада 2019 року відбувся П’ятий ювілейний Київський міжнародний економічний форум.

З метою ознайомлення з бізнес-можливостями України до міста Києва завітали численні делегації потенційних інвесторів. Форум зібрав разом фахівців із більш ніж тридцяти країн, серед яких  економісти зі світовим ім’ям, відомі бізнесмени, інвестори, візіонери.

На заході відбулася низка дискусій про стратегії та інструменти конкурентоспроможності, наслідки торгових війн, інвестиційну привабливість, а також упровадження найсучасніших технологій в промисловості, банківській та аграрній сферах тощо.

Різним аспектам глобальної конкуренції було присвячено одразу три дискусійні панелі форуму. Панель «Міжнародний бізнес: конкуренція чи партнерство?», «Інвестиційний клімат та глобальна конкуренція» та «Майбутнє конкурентоспроможності: корпорації, міста, країни».

Чи є конкурентоспроможним нове покоління на ринку праці? Який розподіл практичних і академічних навичок буде основою кар’єрного успіху? Чи є загроза кадрового голоду?  Цим питанням була присвячена панель «Освіта 4.0: як підготувати людей завтрашнього дня», на якій зазначалося, що успішність країн, що претендують стати лідерами світового ринку інноваційних технологій, залежить від реалізації нових педагогічних рішень в системі освіти. На думку експертів, освіта залишається однією з найбільш конструктивних сфер людської діяльності. А економіка знань, викликана швидкою зміною технологій, підвищує вимоги до професійної компетентності та розвитку кадрового потенціалу.

«Розвиток освіти став однією з головних задач Київського міжнародного економічного форуму. Тому що з підвищенням інвестиційної привабливості нашої країни змінюється бізнес-середовище, а відповідно – й вимоги до підготовки фахівців. Освіта має долати такі виклики. Оновлені стандарти мають встигати за прогресом та інноваціями, а кваліфікація випускників закладів освіти – у повному обсязі задовольняти потреби роботодавців», – прокоментував підсумки форуму заступник директора ДНУ  «Інститут модернізації змісту освіти»  Юрій Сафонов.

Докладніше за посиланням: https://forumkyiv.org/ru/  ;

https://forumkyiv.org/uk/materials

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×