XV Всеукраїнський турнір юних географів завершився перемогою команди «Лучеськ» Волинської області

 

З 28 жовтня по 1 листопада 2019 року в місті Вінниця відбувся фінальний етап чергового, вже XV-го Всеукраїнського турніру юних географів.

Вагомий внесок у проведення змагань зробили співробітники комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» та комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Вінницької міської ради».

На всеукраїнський турнір прибуло 19 команд (96 учнів) загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів із 15 областей  України. Традиційно найбільшу кількість команд (3) представила Харківська область, по дві команди, які представляли окремо місто і обласний регіон виставили Волинська та Хмельницька області, що свідчить про запеклі турнірні баталії на регіональному рівні.

Для проведення чвертьфінальних змагань учасники були об’єднані на 5 груп по три учасника в кожній команді та 1 група з чотирма учасниками (за результатами жеребкування команд під час урочистого відкриття турніру). За сумою набраних балів під час 4-х чвертьфінальних боїв було визначено 10 команд-півфіналістів. Півфінали відбувалися в 3-х групах, переможець кожної з груп потрапляв до фіналу.

Склад груп для участі у півфінальних змаганнях (цифра – рейтинг команди за сумою балів)

І група

1 – Безіменні (Волинська обл.)

6 – Лучеськ (Волинська обл.)

9 – Архіпелаг (м. Харків)

ІІ група

2 – Грінвіч (м. Івано-Франківськ)

5 – Бриз (м. Харків)

8 – 28 Меридіан (Житомирська обл.)

ІІІ група

3 – Народжені вивчати (Чернівецька обл.)

4 – Воля (Дніпропетровська обл.)

7 – КОН-ТіКі (Сумська обл.)

10 – Оазис (м. Харків)

При цьому унікальна ситуація склалася в І-й групі, коли дві команди Безіменні (Волинська обл.) і Лучеськ (Волинська обл.) набрали однакову кількість балів – 51,43. Тому на спільному засіданні оргкомітету та журі було прийнято рішення про вихід до фіналу обох команд. Переможець визначився у фіналі серед 4-х команд. Результати фінальних змагань наведені в таблиці:

Команда Доповідач Опонент Рецензент Сума Місце
Безіменні (Волинська обл.) 24,23 17,23 8,00 49,46 ІІІ
Народжені вивчати (Чернівецька обл.) 22,62 16,31 8,23 47,16 IV
Грінвіч (м. Івано-Франківськ) 25,15 16,62 8,08 49,85 ІІ
Лучеськ (Волинська обл.) 26,54 17,08 7,85 51,47 І

Щиро вітаємо команду «Лучеськ» Волинської області та її керівника, вчителя комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради» Олену Багно з перемогою, здобутою в чесній і напруженій боротьбі.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×