На Хмельниччині відбулася зустріч дитячих художніх колективів з вартовими державного кордону України

П’ятий рік поспіль в Україні реалізовується проект «Україна понад усе!», започаткований Національною радою Федерації дитячих організацій України за підтримки Державної прикордонної служби України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Цьогоріч, під час осінніх шкільних канікул, на Хмельниччину завітали вихованці «Народного художнього колективу» – ансамбль танцю «Вербиченька» школи І-ІІІ ступенів № 286 Голосіївського району міста Києва. Спільно з ансамблем танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва та вихованцями студії ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії діти відвідали Національну академію Державної прикордонної служби України. Саме тут відбулася цікава зустріч з вартовими державного кордону України, під час якої вихованці творчих колективів спілкувалися з викладачами академії, ветеранами, відвідали музей прикордонної справи, а також познайомилися з історією, культурою Хмельниччини. Відвідини академії завершилися концертом «Дитяча подяка прикордонникам України».

Окрім того, для дітей було організовано мандрівку Поділлям та Буковиною. Юні артисти познайомилися з історією легендарних фортець Хотин та Кам’янець-Подільської, Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×