У Чернівцях команда Харківського фізико-математичного ліцею № 27 виборола перемогу в XХІІ Всеукраїнському турнірі юних математиків імені професора М.Й. Ядренка

 

З 19 по 24 жовтня 2019 року Комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» приймала фінальний етап XХІІ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка.

У змаганнях взяли участь 84 учнів та 17 керівників, які представлені 17 командами з різних регіонів України.

До роботи у складі журі державного етапу Турніру були запрошені фахівці – математики-науковці Вінницького, Івано-Франківського, Сумського, Черкаського, Чернівецького університетів, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, інших закладів вищої освіти України.

Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних математиків відбувся на високому науково-методичному та організаційному рівні. Журі спільно з оргкомітетом забезпечили проведення турніру до вимог чинного Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси.

Під час проведення фінальних змагань для школярів були створені сприятливі умови для роботи і відпочинку.

 

 Результати змагань:

Дипломом І ступеня нагороджено команду «Харків-27» комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей №27 Харківської міської ради Харківської області» у складі:

Устин Сахнюк учень 11 класу
Ілля Шкірко учень 10 класу
Артем Сдобнов учень 10 класу
Артем Уразовський учень 10 класу
Святослав Денисков учень 9 класу

Керівник – Олексій Щербина, вчитель математики комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області», кандидат фізико-математичних наук, заслужений учитель України.

Дипломи ІІ ступеня отримали:

Команда  «ПОСЕЙДОН» Русанівського ліцею міста Києва у складі:

Марко Хасін учень 11 класу
Володимир Точоний учень 11 класу
Софія Рябчун учениця 10 класу
Артем Волик учень 10 класу
Прохор Шляхтун учень 10 класу

Керівник – Тарас Тимошкевич, старший науковий співробітник Київського Українського гідрометеорологічного інституту, кандидат фізико-математичних наук.

Команда «ДОЛІФМП 1» комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю» у складі:

Іван Гечу учень 10 класу
Роман Костенко учень 11 класу
Нікіта Пашенюк учень 11 класу
Євгеній Постоєнко учень 11 класу
Михайло Старов учень 10 класу

Керівник – Татьяна Полякова, вчитель математики комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю», вчитель методист.

Дипломами III ступеня нагороджено:

Команду «КВАНТ.КОМ» – Комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» у складі:

Кирило Кічіков учень 11 класу
Антон Бубнов учень 11 класу
Дмитро Маценко учень 11 класу
Костянтин Юрчук учень 11 класу
Максим Панов учень 10 класу

Керівники – Юрій Полуектов, учитель математики Комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»;

Станіслав Качанов, студент факультету комп’ютерних наук Харківського національного університету радіоелектроніки.

Команду «Ліцей плюс» Старокостянтинівського ліцею Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Михайла Семеновича Рудяка у складі:

Дмитро Демчишин учень 11 класу
Дар’я  Копайгородська учениця 11 класу
Іван Власюк учень 11 класу
Єлизавета Якимчук учениця 11 класу
Аліна Дармороз учениця 10 класу

Керівник – Ніна Шевчук, учитель математики Старокостянтинівського ліцею Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Михайла Семеновича Рудяка

Команду «Геліос» – збірну команду учнів м. Чернівці у складі:

Анна Храпко учениця 11 класу Чернівецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 ім. Ю. Федьковича Чернівецької міської ради
Олег Брозинський учень 10 класу Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради
Дмитро Антонович учень 9 класу Чернівецької гімназії № 5 Чернівецької міської ради
Наталія Скутар учениця 9 класу Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради
Ірина Спіжавка учениця 9 класу Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради

Керівник – Юлія Глібіщук, учитель математики  Чернівецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 ім. Ю. Федьковича Чернівецької міської ради.

Команду «ФТЛ» Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради у складі:

Юрій Іваник учень 11 класу
Роман Залуцький учень 11 класу
Роман Курилюк учень 11 класу
Любомир Шолоп учень 11 класу
Роман Берладин учень 11 класу

Керівник – Ольга Василишин, учитель математики Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату.

Команду «Харків – 45» Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області у складі:

Максим Обозний учень 11 класу
Олена Лінник учениця 11 класу
Дмитро Матвейшин учень 11 класу
Антон Лисойван учень 11 класу
Софія Заозерська учениця 9 класу

Керівник –  Олександр Крижановський, учитель Харківського навчально-виховного комплексу №45  «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області, вчитель-методист, заслужений учитель України.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×