Освітяни  обмінялись новітнім досвідом з використання ІКТ в освітньому процесі

 

Нещодавно  в рамках  ХІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Х Міжнародної виставки освіти за кордоном «WorldEdu» відділом цифрової освіти та ІКТ Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» проведено два вагомих заходи – всеукраїнську науково-практичну конференцію «Використання ІКТ в освітньому процесі як основний чинник розвитку освіти» та експертний колегіум «Сучасне освітнє середовище в контексті становлення цифрового суспільства».

Учасники вищезазначених заходів взяли участь в обговоренні важливих питань сучасної освіти: цифровізація освітньої галузі, застосування сучасного обладнання в освітньому процесі, електронні засоби управління освітою, дослідно-експериментальна робота всеукраїнського рівня та інноваційні проекти з використанням цифрових технологій, створення та впровадження нових педагогічних технологій, проблематика розвитку творчих здібностей, особистісних якостей для підвищення якості освіти тощо.

Актуальність обраної тематики для проведення вищезазначених заходів не викликає сумнівів, оскільки від професіоналізму, компетентності та наполегливої праці кожного освітянина і науковця залежать результати освітньої реформи, якість та ефективність їхніх змін.

Заходи відбулися на високому науково-теоретичному рівні, в дусі дискусій. Учасники дійшли висновку, що напрацьовані творчі ідеї та обмін новітнім досвідом доповідачів сприятиме подальшому успішному реформуванню освітньої галузі.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×