На Одещині викладачі технікумів та коледжів ознайомилися з інноваційними та альтернативними методами навчання в освітньому просторі

 

24 жовтня 2019 року на базі Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Використання інноваційних технологій в освітньому просторі».

З вітальним словом до учасників конференції звернулась Ганна Бойко, директор Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу.

На пленарному засіданні заслухано доповіді  викладачів Білгород-Дністровського морського рибопромислового коледжу та Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу Одеської національної академії харчових технологій.

Активну участь у заході взяли студенти Одеського фінансово-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету й Коледжу економіки та соціальної роботи Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Серед розкритих ними тем – «Дистанційне навчання – основа сучасної освіти», «Впровадження інноваційних технологій у навчальний процес», «Використання Adobe Premiere Pro в освітньому процесі», «Дистанційна освіта, як інноваційна технологія в освітньому процесі».

Подальша робота конференції проходила у секціях: «Економічні науки», «Інформаційні технології», «Юридичні науки», «Медичні науки», «Філологічні науки», «Сільськогосподарські науки», «Педагогічні науки», «Технічні науки».

Конференція відбулася у доброзичливій робочій атмосфері й залишила в учасників приємні враження.

З матеріалами ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Використання інноваційних технологій в освітньому просторі» можна ознайомитись за посиланням:  http://bdepk.od.ua/MashaKim/zbirnik_ii.pdf.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×