У Київському Палаці дітей та юнацтва розпочали роботу ХІ міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Х міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

 

22 жовтня 2019 року розпочали роботу Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Організатор заходу – Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Урочисте відкриття відбулося  у Київському Палаці дітей та юнацтва за участі почесних гостей, серед яких: Ростислав Павленко, Член Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України; Василь Кремінь, Президент Національної академії педагогічних наук України; Юрій Завалевський, в.о. директора державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Віталій Сокол, виконавчий директор освітянських заходів Компанії «Виставковий Світ».

Під час святкового дійства нагороди отримали переможці конкурсу на отримання почесного звання «Лідер інновацій в освіті». А переможці конкурсу з 7 тематичних номінацій були нагороджені золотими, срібними й бронзовими медалями.

Цьогоріч у роботі виставки беруть участь 560 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США та Білорусії.

Протягом трьох днів роботу виставки супроводжуватиме змістовна тематична програма. Загалом передбачається 90 конференцій, презентацій, семінарів, тренінгів, круглих столів, педагогічних коучингів, дискусійних панелей, освітніх воркшопів, майстер-класів за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, практичних працівників галузі освіти й представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання. Зокрема, з питань упровадження STEAM освіти в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, змішаного навчання, ефективних форм залучення дітей і молоді з особливими потребами до позашкільної освіти, презентація інноваційних концепцій підвищення кваліфікації і адаптації педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи, впровадження компетентнісного підходу при осучасненні змісту навчання, інтернаціоналізації освітнього простору як умови ефективної підготовки фахівців світового рівня, застосування сучасного обладнання в освітньому процесі.

Заклади вищої і професійної (професійно-технічної) освіти презентуватимуть інновації у впровадженні дистанційної і дуальної освіти, систем менеджменту якості освіти й освітньої діяльності, створених за європейськими стандартами якості вищої освіти, моделей управління і моніторингу з використанням цифрових технологій, нових методик розвитку креативного мислення в особистості, досвіду поєднання навчання з науковими дослідженнями, в розширенні соціального партнерства. Науковці Національної академії педагогічних наук України представлятимуть науково-методичні розробки, монографії, інноваційні проекти, педагогічні технології, підручники, навчальні комплектиз проблем розвитку національної освіти, супроводу сучасних змін в освітній реформі нашої країни.

 

Активну участь в освітянській  виставці бере Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти». На заході буде представлено всеукраїнські науково-практичні конференції «Використання ІКТ в освітньому процесі як основний чинник розвитку освіти» та «STEM – світ інноваційних можливостей. Реалізація програми інноваційного освітнього проекту «Я – дослідник». А також  Всеукраїнський семінар «Захист прав молоді у навчально-виховній діяльності закладів вищої освіти» та експертний колегіум «Сучасне освітнє середовище в контекстi становлення цифрового суспiльства».

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×