Підведено підсумки І відбіркового етапу Всеукраїнських змагань з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House»

 

З метою реалізації державної політики і концептуальних засад Нової української школи щодо посилення розвитку освіти наукового спрямування, яка базується на дослідно-орієнтованому навчанні, на поглибленому вивченні профільних предметів і набуття молоддю компетентностей, необхідних для подальшої проектної, дослідно-експериментальної, конструкторської, винахідницької діяльності Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ТОВ «АККОРДГРУП», ТОВ «ІТ-Інтегратор» та ТОВ «Видавничий дім «Освіта» у період з 30 вересня по 15 жовтня 2019 року було проведено І відбірковий етап Всеукраїнських змагань з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House».

За результатами І етапу змагань визначено переможців у номінаціях:

«IoT» Інтернет речей:

  • Анна Юрченко, Анастасія Павленко (м. Одеса) розробники Проєкту «Використання новітніх технологій для побудови інтелектуальних систем» (керівник/куратор Ігор Кіт, Одеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «ОРТ» №94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики ім. В.  Жаботинського Одеської міської ради Одеської області);
  • Таїсія Зінов’єва, Марія Кузнєцова, Єлизавета Козиряцька (м. Запоріжжя) розробники Проєкту: «Автономний мобільний міні агрокомплекс» (керівник/куратор Ольга Аджимян, КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради);
  • Олександр Сергієнко, Данило Чернов, Олександр Цуканов (смт. Царичанка, Дніпропетровська область) розробники Проєкту: «Smart Safety System» (керівник/куратор Антон Єлісєєв, КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»).

 «Smart gadgets» розумні пристрої:

  • Віталій Роман (м. Горішні Плавні, Полтавська область) розробник Проєкту «Odor generator» (керівник/куратор Олександр Роман, ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області);
  • Михайло Корбут (м. Чернівці) розробник Проєкту «Шини по сезону» (керівник/куратор Денис Кондрюк, Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді);
  • Костянтин Савчук (м. Чернівці) розробник Проєкту «Електророліки» (керівник/куратор Анастасія Сушма, ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»).

«Smart City» розумне місто:

  • Михайло Хараджян (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область) розробник Проєкту «Створення штучної екосистеми» (керівник/куратор Ольга Шапоріна, Криворізький Центрально-Міський ліцей);
  • Тамара Левко (с. Довге, Закарпатська область) розробник Проєкту «Water Well Hydro Control» (керівник/куратор Галина Левко, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
  • Артем Олійник, Денис Мехеда, Олексій Лепський (м. Київ) розробники Проєкту «Розумний снігоприбирач» (керівник/куратор Антон Компанець, ДЗНЗ «Дитяча інженерна академія»).

Більше інформації на порталі змагань: http://steam.accord-group.com/

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×