Екотренди в освіті: сучасні парадигми мислення

 

У вересні 2019 року за ініціативи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти на базі факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету відбувся Перший ярмарок-фестиваль «Екотренди в освіті: сучасні парадигми мислення».

Учасників заходу, серед яких науковці, вчителі та учні більше ніж із п’ятдесяти закладів освіти Тернопілля та Західного регіону, а також представників бізнесу, об’єднала спільна мета, а саме: розроблення рекомендацій щодо екотрендів в освіті; відпрацювання технологій поширення ідей щодо ведення соціально-відповідального бізнесу та споживання.

 

Педагоги області мали чудову можливість розглянути та проаналізувати сучасні парадигми мислення, обмінятися досвідом щодо інновацій в освіті, висловити своє бачення сучасної екопродукції та взяти участь у цікавих майстер-класах.

З вітальним словом до присутніх звернулися поважні гості: директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук, доцент Олександр Петровський, декан факультету економіки та управління, кандидат економічних наук, доцент Віктор Островерхов, в.о. завідувача кафедри підприємництва і торгівлі, доктор економічних наук, доцент Ольга Собко, співзасновник с/г обслуговуючого кооперативу «Український кластер виробників равликів» та ТОВ «Еліт Снейл» Роман Репко.

Одна із доповідачів, методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Лілія Криховець-Хом’як у своєму виступі окреслила динамічну модель еволюції екологічного мислення.

Наступний етап освітнього заходу здійснювався в екшин-кафе, де вчителі та учні спільно з наставниками працювали в творчих майстернях над мініпроєктом «Система цінностей як інструмент керування змінами в освітньому процесі» у восьми ключових локаціях, що завершився презентацією творчих мініпроєктів, які представили учасники ярмарки-фестивалю.

У програмі ярмарки-фестивалю для педагогів, учнів та викладачів була передбачена робота в тематичних майстер-класах за керівництва методистів, науковців Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти та гостей заходу.

Родзинкою події, що урочисто завершила захід, стала святкова імпреза, презентована учнями Української гімназії імені І. Франка під керівництвом учителя географії Оксани Сампари.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×