Науковці провідних вишів України розглянули актуальні питання з оброблення та зберігання інформації в інфокомунікаційних системах

 

У перші дні жовтня відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція з фізико-технологічних проблем передавання, оброблення та зберігання інформації в інфокомунікаційних системах.

Місцем зустрічі викладачів та науковців провідних технічних та класичних університетів України було обрано Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

До присутніх на заході з вітальним словом звернулася Олена Дашковська, старший науковий співробітник ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Загалом на конференції розглядались шляхи вирішення проблем підвищення завадо-та криптостійкості інформаційно-комунікаційних систем, що базуються на застосуванні детермінованих хаотичних коливань та фрактальних властивостей мережевих трафіків для забезпечення їх рівномірного розподілу.

Велику зацікавленість присутніх на заході викликало обговорення проблем приховування процесу передавання інформації, перспективи використання спінтроніки та застосування провідникових матеріалів для пристроїв широкосмугового випромінювання і передавання електромагнітних хвиль терагерцового діапазону частот.

Учасники наукового зібрання відзначили бездоганну організацію конференції кафедрою радіотехніки та інформаційної безпеки, що цьогоріч відзначає своє 30-річчя від дня заснування.

Відрадно відзначити, що за період існування фахівцями кафедри багато зроблено для освіти і науки в цілому – це і підготовка висококваліфікованих кадрів у сфері радіотехніки та інформаційної безпеки, і наукові здобутки у використанні нових технологій та матеріалів для забезпечення надійності інформаційно-комунікаційних систем, і надання компетентностей з персональної кіберграмотності студентській молоді, оволодіння ними засобами безпечного спілкування у соцмережах, протидії кіберзлочинам, а також просвітницька діяльність з питань кібербезпеки серед населення.

Матеріали конференції опубліковані в збірнику наукових праць Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×