Інститут модернізації і змісту освіти вітає працівників освіти України з професійним святом!

Дорогі вчителі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Праця педагога є однією з  найблагородніших і життєво необхідних.

На вас лежить відповідальна місія – незважаючи на всю складність та  протиріччя навколишнього світу, зробити все можливе, щоб дитина виросла гідною людиною. Своєю самовідданістю, невпинною працею та постійним творчим пошуком ви закладаєте основи завтрашнього дня. Завдяки вам учні не тільки отримують необхідні знання, але й пізнають головні життєві і духовні цінності.

Звичайно, живуть і працюють наші вчителі не без проблем.  Тому уряд нашої держави успішно впроваджує освітню реформу, вживає всіх заходів, щоб підвищити статус українського вчителя: покращується навчально-методична база шкіл, створюються сучасні комфортні умови для навчання та викладацької діяльності. Сьогодні вчителі освоюють нові освітні програми, найсучасніші методи роботи, реалізують перспективні наукові проєкти. Але все ж головним залишається приклад та майстерність вчителя, цілеспрямованість, енергія, любов до дітей, до своєї професії.

У переддень свята хочемо сказати вам слова особливої подяки за щиру любов до дітей та побажати вам, дорогі вчителі, успіхів у вашій благородній справі, допитливих і кмітливих учнів, а ваші близькі нехай завжди оточують  вас своєю теплотою та увагою.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×