Інститут модернізації змісту освіти до Дня дошкілля представив виставку сучасних засобів навчання та обладнання  

 

29 вересня 2019 року на базі Київського палацу дітей та юнацтва пройшли заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників дошкільної освіти.

У рамках проведення заходу було розгорнуто виставку засобів навчання та обладнання для закладів дошкільної освіти. Організатором виставки виступила Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

 

Виставка мала на меті продемонструвати сучасні тенденції в розробленні й виробництві дитячих меблів, ігрового, фізкультурного обладнання, іграшок, розвивальних комп’ютерних ігрових програм, дидактичних ігор, навчально-наочних посібників, матеріалів для дитячої творчості тощо та позиціонувати підходи до облаштування предметно-просторового освітнього середовища дошкільних закладів. Відтак експозиційна площа була розподілена на кілька функціональних локацій, предметне наповнення кожної з яких відповідало призначенню основних групових приміщень дитячого садка. Зокрема, розпочиналася експозиція зі зразків обладнання для роздягалень, потім демонструвалися зразки обладнання групових кімнат і засобів навчання для дітей віком до  3-х років, четвертого, п’ятого і шостого років життя, варіанти ліжок для спальних кімнат і спальних осередків у загальних малометражних ігрових приміщеннях. На завершення експозиції демонструвалися зразки фізкультурного обладнання та інвентарю для проведення  занять, ранкової гімнастики після денного сну, самостійної рухової діяльності, інших форм роботи з фізичного виховання дошкільників.

До участі у виставці долучилися кращі вітчизняні виробники і постачальники обладнання і засобів навчання.

Почесними гостями виставки стали Ганна Новосад, Міністерка освіти  і науки України, Любомира Мандзій, заступник Міністра, Сергій Горбачов, освітній омбудсмен, Володимир Воронов, народний депутат України, голова підкомітету Верховної Ради України з питань раннього розвитку та дошкільної освіти.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×