Планується закупівля обладнання в рамках експерименту «Електронний підручник для ЗCО»

 

Інститут модернізації змісту освіти в рамках розширення експерименту всеукраїнського рівня за темою «Електронний підручник для загальної середньої освіти», згідно програми впровадження, планується закупівля комп’ютерного та мультимедійного обладнання для закладів освіти, а саме: проектори з дошками, Wi-Fi маршрутизатори,  шафи для зарядки планшетів.

Комп’ютерне обладнання, що поставляється та використовується в закладах освіти, повинно мати на момент поставки такі документи: висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, сертифікат походження продукції та/або технічний паспорт на виріб, декларацію про відповідність вимогам технічних регламентів, свідоцтво Міністерства освіти і науки про визнання відповідності педагогічним вимогам (наказ МОН від 02.11.2017 №1440).

Для отримання свідоцтва МОН на обладнання виробникам/постачальникам комп’ютерного та мультимедійного обладнання необхідно надіслати повний пакет документів, визначений Порядком надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв МОН. 

Довідково.

З 2018 по 2021 рік включно у 50 закладах загальної середньої освіти впроваджується експеримент всеукраїнського рівня за темою «Електронний підручник для загальної середньої освіти». 

Очікуваним результатом експерименту є визначення доцільності та оптимальних форм для широкомасштабного впровадження інноваційних засобів ІКТ, дидактичних і навчально-методичних матеріалів, представлених у формі е-підручників та е-платформи, в освітній процес закладів повної загальної середньої освіти.

Інститут модернізації змісту освіти надає організаційну та науково-методичну допомогу педагогічним колективам закладів освіти та здійснює закупівлю обладнання для шкіл, які є учасниками експерименту.

Лист ІМЗО від 15.08.2019 №22.1/10-2799

Довідки за телефоном: (044)248-21-29, (044)248-17-41

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×