Інститут модернізації змісту освіти щиро вітає учнів, батьків та педагогів зі святом знань!

 

1 вересня – особливий день для нашої країни. Це і початок навчального року, і перший дзвоник для наших першокласників, які крокують у цілковито нове життя.

Наша держава робить багато для того, щоб навчання у закладах освіти було зручним, комфортним, сучасним, доступним, конкурентоспроможним та якісним.

 

Любі першачки!

 

Починається новий етап у вашому житті повний відкриттів. Навчайтесь з інтересом та задоволенням у Новій українській школі!

Дорогі школярі, студентська молодь!

 

У вас попереду навчальний рік, що принесе нові знання та досягнення. Бажаємо вам перемог в олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях, стати справжніми освіченими людьми та патріотами, внести достойний вклад у розвиток України.

Шановні батьки!

 

Вам знадобиться мудрість, терпіння та проникливість! Зичимо сили та наснаги! Тому що діти – наш найдорожчий скарб, наша радість – гордіться ними та їх маленькими й великими перемогами!

 

Вельмиповажні вчителі! Дорогі колеги!

 

Висловлюємо Вам вдячність за  відданість справі, за вашу любов до дітей, за те, що з року в рік  удосконалюєте свою професійну майстерність, розвиваєте педагогічний талант!

Насиченої Вам плідної роботи та творчих знахідок!

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×