У Чернівецькій області розпочав роботу українсько-румунський учнівський творчий табір, в рамках якого буде проведено конкурс з математики

 

У рамках Угоди про співпрацю між Департаментом освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації (Україна) та Шкільним інспекторатом повіту Прахова (Румунія), підписаної у березні 2019 року в  м. Плоєшті, Угоди про співпрацю між Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та Будинком педагогічних працівників повіту Прахова, підписаної у червні 2018 року в м. Плоєшті, партнерських угод про співробітництво між закладами освіти Чернівецької області та повіту Прахова в рамках міжнародного освітнього проекту «Міжкультурна освіта – повага до національних та культурних традицій», відповідно до досягнутих домовленостей між координаторами зазначеного вище проекту з української та румунської сторін, погоджено проведення українсько-румунського учнівського творчого табору та конкурсу з математики, робота яких триватиме до 10 серпня.

 

На відкритті творчого табору та конкурсу з математики 5 серпня 2019 року в с. Бояни Новоселицького району Чернівецької області були присутні поважні гості, серед яких у заході взяла участь Любов Тарангул, начальник Чернівецької філії ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×