В Одесі в Українському дитячому центрі “Молода гвардія” триває фінал ХІІІ Міжнародного конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!»

ХІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль «Усі ми діти твої, Україно!» – це свято талантів, дружби і співтворчості дітей. Грандіозна за своїм масштабом мистецька подія відбувається завдяки спільним зусиллям кількох державних інституцій: Міністерства освіти та науки України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства культури України , а також громадської організації «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація».

 

«Цьогоріч для участі в творчому змаганні, яке тривало тиждень, до Південної Пальміри приїхали понад 580 учасників із різних куточків України. Вдома ці талановиті діти займаються в ансамблях танцю, студіях естрадної пісні та образотворчого мистецтва, вокальних ансамблях, відвідують музичні та спеціалізовані школи, є вихованцями навчально-виховних комплексів для дітей із особливими потребами, центрів дитячої та юнацької творчості, шкіл мистецтв, арт-студій тощо», – розповіла безпосередній свідок конкурсу-фестивалю Аліса Тараканова, методист вищої категорії  відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, відмінник освіти України. Вона поінформувала, що в рамках фестивалю пройшла також конференція “Культурні домінанти ХХІ століття. Початкова мистецька освіта – складова формування національної культури особистості засобами мистецтва”. Адже залучення молоді до мистецтва, до новітніх його напрямків, з одного боку, сприяє популяризації, а з другого – відіграє значну роль у духовному збагаченні та підвищенні естетичної культури молодого покоління, його розуміння сучасних потреб нашої держави.

 

 

До участі в науковому заході долучилися Н. М. Вінникова, проректор  Київського університету  імені Бориса Грінченка, професор,  доктор філологічних наук, О. О. Марценківський, професор кафедри академічного співу  Інституту мистецтв  Київського університету  імені Бориса Грінченка, народний артист України.

Велике дитяче свято за участі лауреатів пройде сьогодні, 30 липня, у літньому театрі УДЦ “Молода гвардія”.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×