Четверо найкращих юних знавців хімії поїхали за перемогою до Парижу

Близько 200 школярів у складі команд із 75 країн світу 21 липня прибули до французької столиці для участі у 51-й Міжнародній учнівській олімпіаді з хімії (International Chemistry Olympiad – IChO). Вона триватиме до 30 липня 2019 року. За перемогу в змаганні боротимуться також четверо українців.

Це троє представники Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка – Андрусів Гордій, Дубенська Лідія, Кузнєцов Анатолій, та одинадцятикласник ліцею № 100 «Поділ» м. Києва – Кудрик Олександр.

Супроводжують наших кращих знавців хімії керівник команди Черепіна Наталя Василівна, методист вищої категорії відділу роботи з обдарованою молоддю ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», науковий керівник Гавриленко Костянтин Сергійович, старший науковий співробітник Науково-виробничого хіміко-біологічного центру Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат хімічних наук.

 

 

Бажаємо успіху учасникам 51-ої Міжнародної хімічної олімпіади!

 

Цікаво знати

 

Ідея проведення Міжнародної олімпіади з хімії виникла в колишній Чехословаччині у 1968 році, а перша Міжнародна олімпіада з хімії пройшла у Празі з 18 до 21 червня того ж року. У перших змаганнях брали участь в основному країни колишнього Східного блоку, і лише у 1980 році, 12-а щорічна Міжнародна олімпіада з хімії, була проведена за межами блоку в Австрії.

Збірна команда від відповідної країни-учасниці складається із чотирьох учнів. Учасники змагаються у теоретичному та практичному турах. Підсумки підбиваються в індивідуальному заліку. Українські школярі у складі окремої команди беруть участь у цих престижних змаганнях з 1993 року.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×