Укладено нові збірники нормативно-правових актів на допомогу освітянам і науковцям

Фахівцями Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», зокрема відділом засобів навчання та обладнання на чолі з Галиною Наконечною, завершено велику копітку роботу над створенням трьох повноцінних збірників нормативно-правових актів, що визначають правові засади матеріально-технічного забезпечення закладів освіти. Видання схвалені відповідним рішенням Вченої ради наукової установи. Звісно ж, вони стануть у нагоді як керівникам закладів освіти, так і працівникам наукових, науково-методичних і науково-дослідних установ.

 

Зокрема, «Збірник нормативно–правових актів щодо матеріально-технічного забезпечення галузі освіти. Шкільний автобус (видання друге)» містить повний перелік документів, що регламентують забезпечення навчальних закладів шкільними автобусами для регулярного перевезення учнів та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості до місць навчання і додому. Інформаційна частина збірника складається з корисної і потрібної інформації про міжнародні декларації й конвенції щодо прав людини й дитини, забезпечення, виживання, захисту та розвитку дітей. Окремі розділи присвячені Конституції України, постановам і розпорядженням уряду, Закону України «Про освіту» та законодавчим актам щодо охорони дитинства, місцевого самоврядування, дорожнього руху, автомобільного транспорту тощо. Читач дізнається також про Національні стандарти України, санітарні норми та правила з гігієни дітей, нормативні акти інших відомств, дотичних до забезпечення роботи транспорту та зв’язку в Україні.

У збірнику подаються документи як у повному обсязі, так і окремі витяги, що містять положення щодо організації та реалізації заходів безпосередньо інноваційних впроваджень, а також коментарі та роз’яснення, спрямовані на забезпечення постійного безоплатного та безпечного перевезення учнів і педагогічних працівників, які проживають за межею пішохідної доступності.

 

До видання «Збірник нормативно-правових актів щодо матеріально-технічного забезпечення галузі освіти. Інноваційна діяльність (видання друге)» увійшли нормативно-правові акти матеріально-технічного забезпечення інноваційної діяльності галузі освіти.

Метою виконаної роботи є здійснення комплексного аналізу чинної нормативно-правової бази матеріально-технічного забезпечення інноваційної діяльності галузі освіти.

Випуск стане помічником у практичній роботі педагогам, керівникам дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно технічних, вищих закладів освіти, інститутів післядипломної педагогічної освіти, управлінь освіти і науки.

 

Стане в нагоді освітянам також «Збірник нормативно-правових актів  щодо матеріально-технічного забезпечення галузі освіти. Обладнання закладів освіти (видання друге)». Тут читач знайде всі нормативно-правові акти, якими регламентується процес створення розвивального предметного середовища у закладах освіти різних типів і форм власності, його облаштування і оснащення сучасними засобами навчання та обладнанням загального і навчального призначення. Адресовано видання закладам дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної, вищої, позашкільної, післядипломної педагогічної освіти, науковим, науково-методичним, науково-дослідним установам.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×