Команда українських розумників бореться за нагороди Міжнародної учнівської олімпіади з математики

Шестеро найкращих юних знавців математики представляють Україну на ювілейній 60 Міжнародній учнівській математичній олімпіаді, яка вчора, 15 липня, урочисто відкрилася в м. Бат (Великобританія). Конкуренція у наших вундеркіндів дуже висока – за найвищі нагороди в змаганні найвищого ґатунку змагаються 643 учні із 116 країн світу. Відтак українським учням доведеться докласти максимум зусиль, щоб черговий раз довести свої грунтовні знання та щиру любов до королеви точних наук.

 

Цьогоріч до української олімпійської команди з математики потрапили тільки юнаки. Це чотири одинадцятикласники і два десятикласники. Так, Олександр Войтович захищає честь рідного комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області». Олесь Голембовський успішно навчається в Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернаті з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради. Вадим Коваль є гордістю Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка, а Володимиром Фединяком заслужено пишаються у Львівському фізико-математичному ліцеї-інтернаті при Львівському національному університеті імені Івана Франка. За учнів 10 класу Марка Хасіна та Федора Юдіна тримають кулачки у ці напружені олімпіадні дні в їх рідних київських ліцеях – Русанівському та №208.

 

Не менше хвилюються вдома батьки та педагоги, які готували талановитих дітей до міжнародного змагання. За сотні кілометрів від України всіляко підтримують і дбають про хлопців їх наставники – керівник команди Андрій Паньков, начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти», кандидат фізико-математичних наук; науковий керівник – Богдан Рубльов, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук.

 

Олімпіада проходитиме у два тури. Вже сьогодні учасники розпочали виконання олімпіадних завдань. Як справляться з ними юні математики, покажуть виставлені журі бали. З офіційного особистого заліку кожного учасника формуватиметься за сумою балів неофіційний командний рейтинг. Яке місце в ньому посяде українська команда, дізнаємося 21 липня, коли відбудеться урочиста церемонія закриття олімпіади.

Успіху вам, дорогі наші розумники! Україна вірить у ваші сили та волю до перемоги!

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×