Звернення зборів трудового колективу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»

Сьогодні, 09.07.2019 року, у засобах масової інформації оприлюднено заяву Міністра освіти і науки України Гриневич Л. М. про наміри створення Українського центру розвитку освіти з наступною ліквідацією ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

 

На зборах трудового колективу (від 09 липня 2019 року) обговорено оприлюднену заяву Міністра освіти і науки України та ухвалено відповідне рішення. Відповідно до нього висловлюємо протест проти намірів Міністра освіти і науки України щодо ліквідації Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», передачі його функцій новій структурі.

 

Колектив обурений прийняттям такого рішення без попереднього інформування його працівників, необґрунтованими претензіями щодо діяльності установи та перспективою звільненням усіх фахівців Інституту. У 2019 році ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» пройшла державну атестацію наукових установ, отримала відповідне свідоцтво та внесена до реєстру наукових установ.

 

Ми вимагаємо надати трудовому колективу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» офіційну інформацію щодо оприлюдненої заяви.

 

Колектив вважає такі заяви та дії Міністра безпідставними, недемократичними, дискримінаційними щодо працівників Інституту, такими, що порушують конституційні права громадян.

 

Зазначені дії призведуть до зриву виконання низки державних освітніх програм, передусім щодо забезпечення підручниками та електронними засобами навчання, а також реформи освіти в цілому.

 

Трудовий колектив Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×