Учителі з викладання мистецьких дисциплін навчалися у Всеукраїнській Школі методичного досвіду

Майже тиждень, із 26-30 червня 2019 року, на Миколаївщині працювала ХІІІ Всеукраїнська Школа методичного досвіду з художньо-естетичної освіти та виховання «Професійно-педагогічна підготовка учителів до реалізації Концепції «Нова українська школа» в галузі мистецької освіти».

Інститут модернізації змісту освіти спільно з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти зібрали фахівців із усієї України: працівників закладів ППО, провідних учених Національної академії педагогічних наук, учителів, які опікуються проблемами загальної мистецької освіти.

Навчальна програма Школи передбачила цікаві тренінги та пізнавальні майстер-класи, спрямовані на професійний розвиток та підвищення рівня компетентності педагогів-тренерів і вчителів мистецьких дисциплін для реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти, типових освітніх програм. Адже Нова українська школа змінює професійну роль та завдання

 сучасного вчителя мистецтва.

Учасники заходу ділилися досвідом підготовки учителів на засадах особистісно зорієнтованого, компетентнісного, діяльнісного підходів у мистецькій освіті та поліхудожньому вихованні здобувачів освіти, конструювання оригінальних моделей мистецької освіти в школі, впровадження художньо-педагогічних технологій та формувального оцінювання на уроках мистецтва.

Освітяни щиро вдячні гостинній Миколаївщині за створені умови і можливості плідного професійного спілкування та ефективного підвищення кваліфікації фахівців мистецької освітньої галузі.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×