Літо, а ми вчимося! У Бердянську відбулася І Всеукраїнська Літня школа «Морський Workshop з професійними Хмарами»

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з метою апробації програми неформальної освіти педагогічних та науково-педагогічних працівників «Школа професійного розвитку педагогічних та науково-педагогічних працівників з впровадження цифрової освіти» ініціював проведення у м. Бердянську «Школи розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогічних працівників закладів освіти» в рамках І Всеукраїнської Літньої школи «Морський Workshop з професійними Хмарами».

 

Спільно з науковою установою організаторами Літньої школи є наші партнери – ТОВ Навігатор Корпорейшн, Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької районної ради Запорізької області, Видавничий дім «Освіта».

 

Захід відбувся з 10 по 14 червня в рамках реалізації науково-дослідної роботи відділу цифрової освіти та ІКТ за темою «Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України».

 

Тренерами Літньої школи були представники відділу цифрової освіти та ІКТ Галина Коломоєць, науковий співробітник, Сусанна Жураківська, методист вищої категорії, а також Алла Вознюк, доктор психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Антоніна Букач, учитель інформатики Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради Київської області, методист з інформаційних технологій управління освіти і науки Білоцерківської міської ради; Оксана Хайдарова, кандидат педагогічних наук, директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької районної ради Запорізької області, Світлана Хілай,менеджер освітніх проектів ТОВ Навігатор Корпорейшн, Наталія Полякова, викладач Інженерного інституту Запорізького державного університету, керівник Центру підготовки інструкторів та підтримки академій Ciscо, Руслан Літус, старший викладач Бердянського педагогічного інституту.

 

Навчальна програма була дуже насиченою та корисною. Щоденно учасники Літньої школи занурювалися у безмежний світ знань через тренінги, майстер-класи, практичні заняття на планшетах, квести, флешмоби, працювали в хмарному середовищі Classroom, знайомилися з використанням Office 365 в діяльності педагогічних працівників, навчалися використовувати додатки Google для налагодження взаємодії між учасниками освітнього процесу, створювати інтерактивні навчальні посібники для Android та використовувати можливості творчої студії YouTube для створення освітнього медіа контенту, визначали стратегії реалізації завдань інклюзивної освіти з точки зору педагогіки партнерства, опрацювали інструменти налагодження конструктивної взаємодії та ефективної співпраці між усіма суб’єктами освітнього процесу в закладах освіти, опанували інтерактивні вправи для згуртування колективу на засадах педагогіки партнерства в НУШ.

 

Кожен спікер ознайомив учасників із певним напрямком розвитку сучасної освіти, окреслюючи питання, з якими усі мають справу сьогодні, в цифрову епоху, та запропонував практичні дієві інструменти для їх вирішення.

 

Літня школа відбулася на високому професійному рівні. Всі учасники отримали нові знання та навички, а також море позитивних емоцій і вражень.

 

«Вау-ефект» відбувся, а з ним і відчуття радості, що ще одна сходинка у професійному зростанні подолана.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×