Збереженню здоров’я наших дітей у Новій українській школі сприятимуть сучасні інноваційні технології

Відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» під час роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції «Здоров’язбережувальні технології закладу освіти в умовах сучасних освітніх змін» у Тернополі презентував досвід роботи з питань підтримки перспективних науково-методичних ідей із питань здорового способу життя.

 

Науковий захід, що відбувся у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти, об‘єднав більше сотні науково-педагогічних працівників із 30 освітніх установ 15 областей України. Відбувся конструктивний діалог про якісну освіту з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності в Новій українській школі з використанням в освітньому процесі інноваційних STEM-технологій. Учасники конференції обмінялися думками, зокрема, щодо історичних аспектів розвитку здорового способу життя в Україні, нових підходів до організації здорового способу життя в сучасних умовах, професійної підготовки фахівців, які покликані створювати здоров’язбережувальний освітній простір тощо.

 

На секційному засіданні «Здоров’язбереження як домінантний аспект освітньої діяльності закладу освіти» було акцентовано увагу на матеріалах інноваційного освітнього проекту «STEM-школа». Вони сприятимуть реалізації сучасних педагогічних підходів для інтеграції STEM і здоров’язбережувальних технологій під час навчання молоді.

 

Зауважимо, що відділ STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти також сприяє реалізації програми проекту «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів», яка ініційована Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. Учасники даного проекту розвивають здоров’язбережувальні компетентності, виконуючи завдання через проектну діяльність. За умовами участі переможці проекту отримали гранти на оснащення STEM-лабораторії в освітньому закладі.

 

Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Здоров’язбережувальні технології закладу освіти в умовах сучасних освітніх змін» можна переглянути за посиланнями:

http://elar.ippo.edu.te.ua:8080/bitstream/123456789/5328/3/zbirnuk.pdf
http://elar.ippo.edu.te.ua:8080/bitstream/123456789/5326/1/programa.pdf

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×