Відбулося засідання конкурсної комісії з призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 7 червня 2019 року в Інституті модернізації змісту освіти відбулося засідання конкурсної комісії з призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні, що призначаються до Дня гідності та свободи.

Урядом засновано 50 академічних стипендій на честь десяти наймолодших Героїв Небесної Сотні.

До складу конкурсної комісії, створеної Міністерством освіти і науки України, увійшли члени родин Героїв небесної сотні, чиїм ім’ям названа стипендія, а також представники від Мінкультури, МОЗ, Міноборони.

Конкурсна комісія діє відповідно до Положення про конкурсну комісію з призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні, затвердженого Міністерством освіти і науки України.

На розгляд конкурсної комісії надійшли документи за спеціальностями, визначеними у постанові Кабінету Міністрів України:

Кожен ЗВО мав можливість подати лише одного кандидата за кожною спеціальністю з числа студентів чи курсантів з активною громадянською позицією.

До конкурсу допущено 77 кандидатів, матеріали яких відповідали вимогам листа МОН України (від 07.03.2019 №1/9-123).

За результатами засідання конкурсної комісії, її рішення щодо відбору стипендіатів надсилається до центральних органів виконавчої влади, до сфери управління яких належать заклади вищої освіти, студенти та курсанти яких здобули право на отримання стипендії.

Стипендії призначаються щороку наказами центральних органів виконавчої влади, до сфери управління яких належать відповідні заклади вищої освіти, за умови підтвердження права кандидата на академічну стипендію за результатами другого семестрового контролю, навчального року, що передує року її призначення.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×