Понад 10 тисяч гостей відвідали Всеукраїнський STEM-фестиваль ROBOTICA

1-2 червня в Києві відбувся відбірковий етап Всесвітньої олімпіади з робототехніки (WRO) в рамках фестивалю освітніх інновацій та сучасних технологій ROBOTICA. Тема цьогорічного конкурсу: «Smart City – розумне місто».

Протягом двох днів фестиваль відвідали понад 10 тисяч гостей. Близько двох тисяч взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки. Цьогорічний конкурс запам’ятається інноваційними методами оцінювання. Вперше було запрошено «комісію чесної гри», яка поспілкувалася з кожною командою.

Учасники Старшої ліги (від 16 років) створювали машини для модернізації міської електромережі. У цій категорії перемогла команда «Dnipro Minds» (Дніпро).

У категоріях Сумо WeDo 2.0 та WRO WeDo 2.0 команди програмувати робота з набору WeDo 2.0. Перемогу здобули юні програмісти з Вінниці («Зубр») та Запоріжжя («Грім та Блискавка»).

У листопаді на міжнародних змаганнях в Угорщині нашу країну також представлять команди-переможниці Середньої та Молодшої ліг – «Yellow Cat» (Київ) та «Робоклуб Вугледар (Roboclub Vugledar)»(Вугледар). Молодша категорія (6-12 років) працювала над безпілотними таксі, а середня (13-15 років) – над «розумним» освітленням.

Під час фестивалю для охочих проводилися майстер-класи «Minicity», «Зроби драгстер супершвидким», «VR-робототехніка» та інші. Найбільший інтерес викликав експрес-курс із конструювання – його відвідало 2600 гостей.

Крім того, 216 школярів із різних міст і селищ України віком від 6до 9 років презентували власні проекти за Міжнародною програмою FIRST LEGO League Junior, присвячені комфортному освоєнню Місяця. У архітектурному конкурсі з LEGO, який не мав обмежень за віком, взяли участь 38 команд.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×