Міжнародний конкурс «Печерські каштани» – свято молодості, стилю і моди

На початку червня у Freedom Evet Hall відбувся фінал XIX Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани». Конкурс із 2001 року проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України. Організаційно-методичне забезпечення змагання здійснює Інститут модернізації змісту освіти.

«Печерські каштани» –  це не тільки свято ідей і фантазій молодих митців. Це підґрунтя для зростання творчої молоді, яка буде творити майбутнє.

Цьогоріч у конкурсі брали участь 143 молодих дизайнери – модельєри одягу, 34 – взуття та 58 – текстилю. Вони представляли Україну, Польщу, Білорусь, Молдову, Іран і Грузію.

На подіумі були презентовані найкращі колекції одягу, взуття та аксесуарів у номінаціях Pret-A-PORTER, Special, Pret-A-PORTER De Lux, PRO-ART, FOLK та EKO – FASHION.

За традицією урочисту церемонію відкрив Президент конкурсу Іван Грищенко, перший проректор Київського національного університету технологій та дизайну, академік. Він привітав присутніх з цим грандіозним дійством і побажав натхнення та творчих злетів учасникам змагання.

Почесними гостями свята сучасної моди були Пьотр Іздебський, уповноважений представник Міністерства освіти та науки Польщі в Україні,  Наталя Іздебська, генеральний директор міжнародної школи іноземних мов в Україні, Голда Виноградська, радник Міністра освіти та науки України, Юрій Сафонов, заступник директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Лариса Вороніна, президент Міжнародного концерну «Воронін», Вадим Крищенко – народний артист України, поет – пісняр.

У пошуках нових молодих талантів були задіяні головні сили українського світу моди, партнери: швейна фабрика «ВОЛОДАРКА», Компанія Softorg, Торгівельна марка RITO, Освітній центр FastFashionEdication, Торгова марка «ЛЮДМИЛА», Міжнародний фестиваль моди KyivFashion, Група компаній «Текстиль Контакт», ТМ «A-step»,ТМ «Helissen», Агенство KLmodels, Агенство PepleVodelsAgency Lines modelsManagement DiamondModels, Компанія LaNET, Школа макіяжуTerraVIVA, Київський коледж мистецтв та дизайну Київського національного університету та дизайну.

Медіа партнерами «Печерських каштанів» стали: телеканал TVUA, журнал Exclusivestyle, Країна FM, телеканал Київ каналу «Informator.ua», Malan&TNCH, газети «Урядовий Кур’єр», «Голос України» та «ОСВІТА».

По завершенню фінального показу вельмишановне журі оголосило переможців конкурсу та нагородило їх цінними призами. Для конкурсантів приємним сюрпризом стало отримання також спеціальних призів від членів журі та партнерів.

Наказом  Міністерства освіти і науки України будуть затверджені підсумки конкурсу, а переможці – нагороджені дипломами. Щиро вітаємо з перемогою кращих молодих дизайнерів-модельєрів і віримо, що участь в Міжнародному конкурсі «Печерські каштани» сприятиме їх стрімкому професійному зростанню і творчій реалізації в майбутньому.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×