Кращі юні офіціанти демонстрували свої знання та фахову підготовку відомим рестораторам Одеси

Будь-яке конкурсне змагання мотивує його учасників показати власний «вищий пілотаж». Цю істину підтвердив і Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів професійної освіти з професії «Офіціант», фінал якого днями відбувся в Одесі.

«Двадцять чотири найкращих учнів навчальних закладів України, які готують майбутніх фахівців в тому числі й для закладів громадського харчування України, виконували завдання теоретичного й практичного турів.

 Грунтовність знань конкурсантів та вже набуті практичні навички оцінювало компетентне журі у складі відомих у Південній Пальмірі та за її межами рестораторів. Це Ілона Яні Ілона, керуюча ресторану «Облака», Олексій Рудяков, директор мережі ресторанів при готелях «Бристоль» та «Лондонська», Віталій Жиров, керуючий ресторанами «Александрівський», «Хуторок»,  Олена Ляпіна директор крюїнгової компанії «Дельфін».

Спільно з членами журі та наставниками учасників змагання переймалися перебігом конкурсу й почесні гості, які безпосередньо причетні до організації та проведення відповідальної події. Перед початком конкурсної програми вони побажали юнакам і дівчатам впевненості у собі і, безумовно, перемоги. Це Сергій Колебошин, заступник голови Одеської ОДА, Олександр Лончак, директор Департаменту освіти і науки Одеської ОДА, Тетяна Лазарєва, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області», – розповіла про перебіг змагання Ольга Богданович, методист вищої категорії відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», секретар організаційного комітету.

За сумою отриманих балів журі назвало першу шістку переможців. Перше місце заслужено отримала Олександра Корейко, учениця ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі». Другий результат показав Михайло Новосьолов, учень Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Третє місце посіла представниця Буковини Олександра Швейко, яка навчається на офіціанта в професійно-технічному училищі № 8 у Чернівцях.

Гарну теоретичну й професійну підготовку продемонстрували: Іван Георгієв – хлопцем можуть пишатися в його рідному ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу»; Валентин Прокоф’єв, який здобуває престижну професію в ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну»; Олена Кузнєцова – дівчина приїхала за перемогою до Одеси із ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу». Вони зайняли відповідно почесні четверте, п’яте й шосте місця.

Переможці конкурсу повернулися додому з дипломами, цінними подарунками й незабутніми враженнями від подорожі до чорноморської перлини. Своїм прикладом вони якнайкраще популяризують серед молоді найкращі робітничі професії.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×