Знання й професійні навики юних кухарів оцінювали професіонали відомих ресторанів міста Дніпра

У Державному професійно-технічному навчальному закладі «Дніпровський центр професійної освіти» 25 кращих майбутніх кухарів змагалися за перемогу у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з даної професії.

До оцінювання теоретичних знань та вже набутих практичних навичок конкурсантів були запрошені тільки представники роботодавців, які є шеф-кухарями та бренд-шефами відомих ресторанів м. Дніпро.

Урочисте відкриття змагання відбулось за участі почесних гостей -головних замовників робітничих кадрів у регіоні, представника ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», керівництва департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, органів місцевого самоврядування, представників засобів масової інформації.

Після виконання завдань теоретичного туру, інструктажу з охорони праці учасники конкурсу організували робочі місця та приступили до виконання практичного завдання – приготування філе курячого фаршированого зі складним гарніром та яблук, смажених у тісті. Їх наставники спостерігали за роботою своїх учнів через відеозапис.

Зауважимо, що організатори конкурсу ґрунтовно продумали програму для викладачів та майстрів виробничого навчання. Поки їх вихованці змагалися, вони підвищували свою педагогічну компетентність на майстер-класах по розробці інтерактивних дидактичних засобів навчання за допомогою сервісу SWAY, тренінгу по активізації учнівського самоврядування, майстер-класів по приготуванню стейків та базових соусів, відвідали сучасне підприємство – фабрику АВК.

І ось настав хвилюючий момент другого дня конкурсу – журі оголосило прізвища переможців. Ними стали шестеро учасників змагання. Це  Мар‘яна Кришталь із Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу – вона виборола перше місце. Друге місце посіла Ангеліна Бондар, представниця Рівненського Вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі. Третій результат за сумою отриманих балів показав Данило Шокол, який навчається в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С.Єгорова на Кіровоградщині. Четверте, п‘яте й шосте місця зайняли відповідно Денис Гуцул (Дніпровський центр професійної освіти ), Мирослава Райковська (Бердичівське вище професійне училище , Житомирська обл.) і Микола Цепенюк (Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі).

Із перемогою юних кухарів привітали депутати Дніпропетровської обласної ради, представники Інституту модернізації змісту освіти, департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, роботодавці Дніпропетровщини.

У поза конкурсний час учні та їх вчителі побували в Музеї АТО, ознайомилися з історичними та сучасними пам’ятками міста Дніпро.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×