Майбутні фахівці готельно-ресторанної справи та харчової продукції змагалися у Києві

П‘ятдесят вісім юнаків і дівчат із різних регіонів України стали учасниками заключного етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (спеціалізації «Готельне обслуговування», «Ресторанне обслуговування») та зі спеціальності «Харчові технології» (спеціалізація «Виробництво харчової продукції») серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку за освітнім рівнем «молодший спеціаліст».

Майбутні фахівці змагалися на базі випускових кафедр готельно-ресторанної справи, технології ресторанної і аюрведичної продукції Національного університету харчових технологій. Організаційну підтримку проведенню олімпіади надав Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ.

Конкурсантів тепло привітали декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Доценко, заступник декана з навчальної роботи факультету Віта Цирульнікова, завідувач кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олександра Нєміріч, доцент кафедри готельно-ресторанної справи Лариса Шаран, методист Інституту модернізації  змісту освіти Марія Оніщенко. Вони побажали конкурсантам перемоги, в прагненні якої якнайкраще розкрити свої знання.

Конкурсні завдання складалися з тестової частини і творчого завдання та базувалися на профільних дисциплінах: «Організація обслуговування», «Основи менеджменту», «Гігієна та санітарія», «Барна справа», «Організація і технологія обслуговування в готелях», «Будівлі і обладнання готелів», «Етика ділового спілкування», «Стандартизація в готелях».

Оцінювало глибину знань та практичні навики студентів фахове журі, яке у підсумку змагання назвало переможців. Ними стали:

 

зі спеціалізації «Готельне обслуговування»:

 

Дмитро Панчук (Державний вищий навчальний заклад Рівненський колеж економіки та бізнесу»), який виборов першість;

ІІ місце посіла Марія Окун (Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ);

ІІІ місце – Катерина Алійник (Коледж економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету).

 

зі спеціалізації «Ресторанне обслуговування»:

 

І місце – Надія Попович (Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ);

ІІ місце – Олександра Махиня (Криворізький державний коледж туризму та готельного господарства);

ІІІ місце – Сергій Римарчук (Київський державний коледж туризму та готельного господарства) і Катерина Неверова (Коледж ресторанного господарства НУХТ).

 

зі спеціалізації «Виробництво харчової продукції»:

 

І місце – Оксана Шевчук (Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ);

ІІ місце – Юлія Кіщенко (Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ) та Ольга Швечкова (Рівненський коледж економіки та бізнесу);

ІІІ місце – Ольга Гараш (Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ), Ірина Ніколенко (Маріупольський коледж Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського), Іван Мартиненко (Коледж ресторанного господарства НУХТ).

 

Студентам також були вручені грамоти за перемогу за окремими номінаціями: глибокі теоретичні знання, творчий підхід у вирішенні завдань, інноваційні ідеї в організації обслуговування, високий рівень знань ресторанного сервісу, креативні ідеї,  нестандартне мислення, унікальний підхід в обслуговуванні гостей,  сучасний підхід в організації та технології обслуговування в засобах розміщення, інноваційну модель гостинності тощо. Подяками організаторів відзначено членів журі.

Учасники олімпіади відвідали Львівську шоколадну майстерню та взяли участь у майстер-класі з виготовлення шоколаду, здійснили екскурсію Києвом.

Переможцям змагання запропоновано продовжити навчання у Національному університеті харчових технологій.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×