Нагороджені переможці конкурсу «Стежками Каменяра» – 2019 та їх творчі керівники

Під час дводенного фестивалю «Країна Франкіана» 25 травня 2019 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра» в місті Києві біля пам’ятника Іванові Франку.

Конкурс проводився за сприяння Міністерства освіти і науки України. Він сприяв посиленню творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах. Його засновками виступили  БО «Міжнародний фонд Івана Франка», ГО «Львівське товариство у м. Київ» та Львівський національний університет імені Івана Франка.

У конкурсі взяли участь 1756 учнів із усіх областей України у двох вікових категорій – 6-11 та 12-16 років, які змагалися у чотирьох номінаціях:  «Проза», «Поезія», «Драматургія» та «Найкраща ілюстрація до творів Івана Франка».

Учасників заходу привітали Ролан Франко, онук поета та  голова правління Міжнародного фонду Івана Франка, Ігор Курус, директор  Міжнародного фонду Івана Франка, Тамара Смовженко, член правління Фонду та голова правління Львівського товариства у Києві.

Неля Михайловська, начальник відділу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», у своєму вітальному слові наголосила, що «…наша країна багата на талановитих дітей, яким так потрібна підтримка старшого покоління, і порадила досліджувати творчі праці Івана Франка, розгортати сторінки цікавого Каменяра, занурюватися до стежин невідомого…»

Під час святкового зібрання були вручені подяки творчим керівникам за  високий професіоналізм і педагогічну майстерність при підготовці переможців, а членам журі – за їх активну участь в оцінюванні творчого потенціалу учасників престижного учнівського літературно-мистецького змагання.

Прізвища переможців Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра» можна знайти за посиланням: https://imzo.gov.ua/2019/04/26/nazvano-imena-peremozhtsiv-vseukrains-koho-konkursu-stezhkam.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×