Завершилася IX Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки серед студентів коледжів і технікумів

Днями економічний коледж Дніпровського державного технічного університету радо приймав учасників ІІІ етапу IX Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки.

Це були дуже насичені різноманітними конкурсами дні. В перший день студентам треба було показати свої теоретичні знання з 6 дисциплін освітньо-професійної програми, виконати проектування друкованого вузла з використанням САПР за допомогою прикладного програмного забезпечення LayOut на комп’ютерах.

Наступного дня конкурсанти отримали електричну схему, комплект  радіоелементів, монтажне обладнання і показали свої практичні навички з виготовлення монтажних плат з демонстрацією їхньої працездатності.

Також кожна команда-учасник презентували практичну роботу «Імпульсний блок живлення» у вигляді функціонально завершеного лабораторного макету, виготовленого студентами власноруч протягом 2018/2019 навчального року.  Демонстрували його працездатність і можливості при застосуванні у навчальному процесі.

Журі визначило переможців у кожному із конкурсів, а також переможців у командному заліку.

У загальнокомандному заліку переможцями ІХ Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки стали:

I місце – команда Вінницького технічного коледжу у складі: Мовчан Юрій Володимирович, Кошлай Володимир Дмитрович (керівники – Цирульник Сергій Михайлович, Вернигора Валентина Володимирівна);

II місце – команда Економічного коледжу Дніпровського державного технічного університету у складі: Єрмоленко Олександр Миколайович, Плетяний Богдан Романович (керівники – Ітякін Олександр Сергійович, Драган Микола Іванович);

III місце – команда Новокаховського приладобудівного технікуму у складі: Бузанов Костянтин Ігорович, Устименко Тимофій Андрійович (керівник – Опята Юрій Олександрович).

Під час проведення змагань учасники та їх керівники ознайомились з пам’ятками м. Кам’янське, відвідали центр народного мистецтва «Петриківка», здійснили подорож на пароплаві вздовж набережної річки Дніпро.

Організатори висловили щиру подяку за підтримку у проведенні олімпіади кафедрам «Електроніки» та АРРТ Дніпровського державного технічного університету, науково-технічному журналу «CHIPNEWS Украина. Инженерная микроэлектроника».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×