Українські школи, які впроваджують здоровий спосіб життя учнів, отримали кошти на закупівлю STEM-обладнання

16 травня 2019 року в Києві відбулося нагородження шкіл, які вийшли у фінал всеукраїнської програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», започаткованої Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation.

Мета програми – популяризація здорового способу життя, раціональне харчування серед учнів та концепція «здорового дизайну» рекреацій в приміщеннях, де перебувають та харчуються діти.

Загалом 221 школа з 500 зареєстрованих пройшла всі етапи програми, що тривала з жовтня по травень і, після її завершення, подала фінальні звіти по впровадженню здорових звичок у шкільному житті. З них обрали 40 проектів-фіналістів, які провели найбільшу кількість цікавих і корисних активностей, залучили максимальну кількість учасників та якісно презентували свої досягнення.

Конкурсна комісія, до складу якої увійшли представник Міністерства молоді та спорту, науковці відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», призери Олімпійських ігор, представники громадських організацій, визначила трійку переможців:

І місце та грант у 130 000 грн. одержала Сокальська ЗОШ № 5 Львівської області;

ІІ місце та 90 000 грн.  отримала Маріупольська ЗОШ № 52 Донецької області;

ІІІ місце та суму у 40 000 грн.  виборола гімназія №23 м. Вінниці.

Призовий фонд буде інвестований у закупівлю обладнання для STEM-лабораторій у школах.

В рамках конкурсу відбулася презентація посібника «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів. Практичне керівництво для навчальних закладів».

Партнери програми – Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти та науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та агенція Brandcom.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×