Перлина Поділля – Вінниця вітає фіналістів IX Всеукраїнської олімпіади з української мови

Нещодавно на базі Вінницького технічного коледжу відбувся фінал Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Мова, як один із складників загальнокультурної компетенції, сприяє формуванню національної концепції українства й дає змогу почуватися справжнім патріотом країни.

Символічно, що олімпіада співпала із часом, коли Президент України підписав Закон про функціонування української мови як державної. Це історичний день для країни, адже мова – це фундамент, на якому будується нація і держава.

Свою участь у заключному етапі олімпіади підтвердили 36 студентів -переможців ІІ етапу олімпіади із 25 областей, серед яких 11 учасників із педагогічних закладів освіти.

На урочистостях з вітальним словом до учасників змагань звернулися: Олег Домінський, кандидат педагогічних наук, доцент, голова Ради директорів Вінницької області, директор Вінницького технічного коледжу; Юрій Сафонов, доктор економічних наук, професор, заступник директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», голова Всеукраїнського оргкомітету олімпіади; Віктор Вихор, головний спеціаліст відділу університетської освіти Директорату вищої освіти та освіти дорослих Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук; Валерій Бачинський, заступник директора Департаменту освіти і науки  Вінницької обласної державної адміністрації; Тетяна Антонюк, голова Всеукраїнської спілки голів обласних методичних об’єднань викладачів української філології, викладач-методист ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж».

На церемонії нагородження було оголошено переможців:

І місце посіла Яроцька Яна Олександрівна (Житомирське музичне  училище імені В.С. Косенка);

ІІ місце поділили:  Дудінська Анастасія Романівна (Луцький базовий медичний коледж), Нич Тамара Павлівна (Чортківський державний медичний коледж) та Туріщева Маргарита Борисівна (Обласний комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»);

ІІІ місце отримали: Бортнік Марія Іванівна (Відокремлений підрозділ «Костопільський медичний коледж» КЗВО «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради); Лелюх Ярослава Сергіївна (Сумський коледж харчової промисловості НУХТ) та Мозолевська Софія Дмитрівна (Київський оптико-механічний коледж КНУ імені Т. Шевченка).

Серед педагогічних закладів освіти призові місця розподілено таким чином:

І місцеОрлова Ольга Олександрівна (ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського» Волинської області);

ІІ місцеРоманчишин Вікторія Олегівна (КЗ Львівської обласної ради «Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича» Львівської області);

ІІІ місце поділили: Рашкевич Яна Олександрівна (КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького») та Попова Вікторія Василівна (Харківський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради).

Вінницький технічний коледж та оргкомітет заключного етапу олімпіади доклали максимум зусиль щодо створення належних умов для успішного проведення змагань, цікавого дозвілля знавців державної мови.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×