Завершився Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії “Маляр”

На Вінниччині упродовж трьох днів – з 14 по 16 травня 2019 р. – на базі Вищого художнього професійного училища № 5 проведено фінальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Маляр».

У змаганнях взяли участь представники з 23 регіонів України.

На урочистостях були присутні поважні гості, серед яких: Бачинський В.Г., заступник директора Департаменту освіти і науки; Дорош В. С., директор НМЦ ПТО у Вінницькій області; Богданович О. І., методист відділу науково та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»; Торальф Вайзе, представник Фонду імені Ебергарда Шьока (Баден-Баден, Німеччина); Яценко О. В., директор Департаменту освіти Вінницькоі міської ради; Скоковська Г. П., директор Вінницького обласного центру зайнятості.

На початку серед учасників конкурсу був проведений теоретичний тур, де учні відповідали на тестові завдання з предметів “Технологія малярних робіт”, “Матеріалознавство”, “Електротехніка”, “Креслення”, “Охорона праці”.

Після змагань з теорії конкурсанти перейшли до виконання практичного туру, а саме: поклейка багетів, креслення конкурсного завдання, шліфування, коригування та фарбування конкурсного завдання у визначених кольорах. Всі учні були забезпечені необхідними якісними інструментами та матеріалами. Завдання практичного туру учасники виконували на спеціально підготовлених стендах.

За ходом практичної роботи учнів слідкувало компетентне професійне журі роботодавців, до складу якого ввійшли:  Онищук В. А., голова правління колективного будівельно-монтажного управління «БМУ №2» (голова журі); Горбатюк М. І., технічний директор товариства з обмеженою відповідальністю «МУР»; Дяков С. І., головний інженер товариства з обмеженою відповідальністю «БК СТАМ»; Олійник В. В., виконавець робіт товариства з обмеженою відповідальністю «Вінницябуд»; Жученко Л. А., інженер з якості товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельне управління №7» м. Вінниці.

На базі Навчально-практичного центру з професії “Реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр”, що створений за підтримки німецького Фонду ім. Ебергарда Шьока з метою підготовки спеціалістів загальноєвропейського рівня для супроводжуючих осіб учасників конкурсу проведено майстер-клас на тему «Сучасні технології та інструменти у малярних роботах».

Для супроводжуючих осіб учасників Всеукраїнського конкурсу у бібліотеці ВХПТУ № 5 представники провідної фірми будівельних матеріалів CAPAROL провели майстер-клас «Сучасні технології CAPAROL у малярних роботах». В ході заходу представлено ряд сучасних інструментів та матеріалів для малярних робіт, особливості їх роботи з креативними техніками. Цікавим та інформаційно насиченим відбувся круглий стіл на тему «Дуальна система професійної освіти та впровадження інновацій в навчально-виробничий процес».

В кінці напружених змагань для  учасників заходу проведено екскурсію по визначним місцям Вінниці. В ході екскурсії гості відвідали міський парк відпочинку ім. М. Горького, музей та склеп М. Пирогова та світломузичний фонтан.

 

Переможці Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Маляр»:

 

І місцеКупрійчук Владислав Олексійович, Вище художнє професійно-технічне училище №5 м. Вінниці, 129,4 бали (Вінницька обл.);

ІІ місцеКузьма Орест Ярославович, ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище», 126,3 бали (Львівська обл.);

ІІІ місцеВовчанчин Іван Тарасович, ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти», 122,6 балів (Хмельницька обл.);

IV місцеПашкуда Дмитро Васильович, ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури», 122,2 бали (Волинська обл.);

V місцеВласенко Сергій Вячеславович, ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей», 120,1 бали (Київська обл.);

VІ місцеГлиницький Костянтин Олександрович, ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей», 119,9 балів (Луганська обл.).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×