Найкращі учні IT-школи Samsung представили свої проекти та отримали нагороди

Протягом 2018-2019 рр. 350 учнів 9-11 класів з Вінниці, Дніпра, Києва, Львова та Харкова навчалися у IT-школі Samsung. За результатами навчання учні створювали проекти – додатки для операційної системи Android. Регіональний відбір проходив наприкінці квітня 2019 року, на якому було обрано по два найкращих проекти з кожної із 7 шкіл, що працюють в Україні.

15 травня 2019 року в Міністерстві освіти та науки України 25 учнів – фіналістів регіонального відбору, захищали 14 кращих проектів.

Учасників фіналу привітали заступник Міністра освіти та науки України Юрій Михайлович Рашкевич та президент «Samsung Electronics Україна» Десонг Ра.

Проекти оцінювало компетентне журі, у складі представників Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та компанії «Samsung Electronics Українa». Спеціалісти оцінювали як технічну складність розроблених додатків, так і презентаційні навички учнів.

Треба зазначити, що всі додатки були цікаві за задумом і реалізовані на високому рівні. Гості заходу могли самостійно їх протестувати на гаджетах і поспілкуватися з розробниками.

У підсумку всі учасники отримали цінні подарунки від компанії «Samsung». Кращі проекти за результатами оцінки журі були відзначені дипломами. Завалевський Ю.І., в. о. директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», привітав переможців найкращих проектів, серед яких:

І місце посів учень з міста Київ, Степан Фендьо, з проектом «Summarium». За допомогою цього додатку можна легко натренувати навички додавання та віднімання цифр, що досить актуально для дітей дошкільного віку та учнів молодших класів. Додаток уже доступний в Google Play;

ІІ місце у команди з Вінниці у складі Афанасьєвої Катерини, Шестакової Олени та Мельник Івана за проект «Tutor» – помічник для випускників у підготовці до ЗНО;

ІІІ місце поділили Палій Орест з міста Львів з додатком «Organizer» та Шраменко Владислав з міста Харків з додатком-грою «Pentago».

Патрикеєва О.О., начальник відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» разом з організаційним комітетом «IT-школа Samsung» запросила всіх бажаючих на навчання у 2019-2020 навчальному році.

Більш детальну інформацію можна  отримати на сайті проекту: https://samsungitschool.com.ua/

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×