На Волині визначили переможців Всеукраїнської студентської олімпіади  “Основи охорони праці”

Сорок дев’ять закладів вищої освіти майже з усіх регіонів України делегували своїх кращих студентів для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Основи охорони праці”, що проходила 16-18 травня 2019 року на базі кафедри цивільної безпеки Луцького національного технічного університету.

Понад 100 студентів із Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької та Черкаської областей боролись за почесні звання переможців і призерів олімпіади.

З вітальним словом до учасників змагання звернулись ректор Луцького НТУ Петро Савчук та Олена Дашковська, старший науковий співробітник ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Вони побажали учасникам олімпіади максимально проявити свої знання та здібності, зосередитися на досягненні високого результату.

Враховуючи кількість учасників та різноманітність представлених закладів вищої освіти, всі вони були поділені на 6 груп. Змагання проводилось у два тури: теоретичний (тести) та практичний (задачі, кросворд). На кожен тур відводилось 120 хвилин. Завдання перевірялись членами журі за умови повної конфіденційності відповідей через використання процедури шифрування робіт. Зазначені аспекти допомогли визначити кращих за навчальною дисципліною, оцінити логіку та системність.

Журі очолював доктор технічних наук, професор кафедри гігієни і фізіології людини та охорони праці Харківської державної академії фізичної культури Олег Третьяков. Заступниками голови журі були: Ігор Андрощук, кандидат сільськогосподарських наук, завідувач кафедри цивільної безпеки Луцького НТУ та Віктор Филипчук, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Національного університету водного господарства та природокористування.

 

Переможцями II етапу Всеукраїнської олімпіади з охорони праці стали:

 

І група – ЗВО зі спеціалізацією «Охорона праці»:

 

І місцеЧернявка Віта Степанівна (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності);

ІІ місцеКовалевич Марина Ігорівна (Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне);

ІІІ місцеКліщар Ігор Ігорович (Хмельницький національний університет).

 

ІІ група – класичні та економічні ЗВО:

 

І місцеШевчик Катерина Володимирівна (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна);

ІІ місцеФоміна Марія Сергіївна (Сумський державний університет);

ІІІ місцеГоловко Анна Андріївна (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»).

 

ІІІ група – педагогічні ЗВО:

 

І місцеГолуб Марія Олегівна (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, м. Київ);

ІІІ місцеДубів Юлія Ігорівна (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка); Караїм Тарас Ігорович (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка).

 

ІV група – ЗВО технічного спрямування:

 

І місце –  Ляшенко Карина Юріївна (ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», м. Покровськ);

ІІ місцеБардовський Богдан Олександрович (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»);

ІІІ місцеЛєщик Андрій Віталійович (Центральноукраїнський національний технічний університет, м. Кропивницький).

 

V група – екологічні, сільськогосподарські та переробні ЗВО:

 

І місцеКатаран Віталій Мирославович (Львівський національний аграрний університет);

ІІ місцеДаниленко Сергій Володимирович (Одеська національна академія харчових технологій);

ІІІ місцеСтиранкевич Генріх Ростиславович (Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ).

 

VІ група – будівельні, транспортні та спеціальні ЗВО:

 

І місцеСлабий Сергій Костянтинович (Харківський національний автомобільно-дорожній університет);

ІІ місцеПарфелюк Олександра Геннадіївна (Національний авіаційний університет, м. Київ);

ІІІ місцеФілозоп Юлія Юріївна (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ).

В кожній групі, за сумою результатів І та ІІ турів, визначались кращі команди, а саме: Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Львівський національний аграрний університет, Харківський національний автомобільно-дорожній університет.

Окрім дипломів, кращі учасники були відзначенні грамотами та цінними подарунками від спонсорів олімпіади: головного управління Держпраці у Волинській області та журналу «Охорона праці».

Для учасників олімпіади, а також студентів і викладачів була організована цікава культурно-пізнавальна програма. Всі бажаючі мали змогу ознайомитись з історією міста та музейним надбанням Волині: відвідали Луцький замок та Музей Волинської ікони.

Результати Олімпіади засвідчили високий рівень теоретичної і практичної підготовки студентів, їх неабиякий інтелектуальний потенціал, творчі здібності та значний інтерес до поглибленого вивчення охорони праці.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×