Перший Всеукраїнський студентський економічний турнір визначив переможців

У квітні 2019 р. в місті Рівне відбувся Перший Всеукраїнський студентський економічний турнір, ініціатором якого стала кафедра економічної теорії Національного університету водного господарства та природокористування.

На заході була представлена широка географія учасників з 13 міст України, серед яких: Вінниця, Житомир, Ірпінь, Київ, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Покровськ, Рівне, Тернопіль, Харків, Хмельницький. На змагання прибули 30 команд із 26 вищих навчальних закладів. Вболівали та підтримували 160 учасників 40 викладачів-наставників.

Урочистості розпочалися міжнародним гімном студентів «Гаудеамус», у виконанні хору кафедри хорового диригування Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету під керівництвом Олександра Одинця.

З вітальним словом до присутніх звернулися Наталія Савіна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, заступник голови оргкомітету та Наталія Ковшун, голова журі Першого Всеукраїнського студентського економічного турніру, в.о. директора Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування.

Турнірні змагання тривали два дні. Впродовж усього заходу панував баланс дружньої атмосфери та духу суперництва. Всі учасники змагалися у двох півфіналах. Кожна команда мала можливість двічі виступити у ролі Доповідача, Опонента та Рецензента. Три команди, які в сумі набрали найбільше балів, у фіналі вели боротьбу за І та ІІ місця, що у підсумку було розподілено наступним чином:

 

переможці – команда «Львівадміни» (Національний університет «Львівська політехніка»);

ІІ місце поділили дві команди – «KNUTEnergy» (Київський Національний торговельно-економічний університет) та «Акули бізнесу» (Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова);

ІІІ місце у п’яти команд: «Митники» (Університет державної фіскальної служби України, м. Ірпінь); «Хмельницькі ерудити» (Хмельницький національний університет); команда Харківського національного університету радіоелектроніки; «Blue Chip Company» (Національний університет водного господарства та природокористування); «Каразінський» (Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна).

 

За традицією, яка склалася на кафедрі економічної теорії НУВГП, кожна команда-переможець отримала статуетку сови – символ мудрості. Усі 160 студентів отримали сертифікат учасника турніру.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×