У Чернівцях провели семінар-практикум для методистів органів управління освітою

 STEM-освіта є джерелом дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності в закладах освіти, що надихає учнів і вихованців гуртків на цікаве і практичне навчання, сприяє підвищенню рівня сформованості відповідних компетенцій. З огляду на це у Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний семінар-практикум «Запровадження інноваційних методик та елементів STEM-освіти для поглибленої науково-технічної підготовки дітей та молоді». Захід був організований у рамках проведення Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2019» та Європейського STEM-тижня в Україні. До участі в ньому були запрошені методисти органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад. Організатори розділили семінар на теоретичний та практичний блоки.

У теоретичній частині заходу увазі методистів були запропоновані доповіді з актуальних тем у контексті застосування сучасних технологій STEM-освіти. З ними виступили: Петро Плешко, директор Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді; Інна Дутчак, старший науковий співробітник Чернівецької філії ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», доцент; Денис Кондрюк, керівник гуртків Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді; Інна Плотнікова, методист Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

До практичної частини заходу увійшли два майстер-класи: «Проектна діяльність учнів 1-4 класів з використанням комплекту навчальних матеріалів LEGO» (провів Денис Кондрюк) і «Навчання через розв’язання задач реального світу з навчальним курсом «Робототехніка EV3» (провела Марина Кульчак, учитель інформатики та математики, керівник гуртка «Робототехніка» Бабинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кельменецького району Чернівецької області).

Завершилась робота семінару-практикуму засіданням «круглого столу», під час якого освітяни обмінялися думками, як пробудити в учнів, вихованців гуртків інтерес до отримання додаткових знань і навичок, використовуючи STEM-орієнтовані підходи до навчання.

У підсумках Інна Дутчак, як член оргкомітету, анонсувала заходи всеукраїнського та обласного рівнів, що проходитимуть у рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2019» у травні.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×