У Кропивницькому назвали переможців Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією токар

Протягом двох днів Кропивницький інженерний коледж Центральноукраїнського національного технічного університету радо приймав учасників ІІ фінального етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії токар серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів.

Науково-методичний супровід змагання здійснював Інститут модернізації змісту освіти.

За перемогу у цьому році боролися 11 команд, 19 учасників із Херсона, Дніпра, Тернополя, Полтави, Кропивницького, Черкас, Дрогобича, Жовтих Вод, Смілої, Світловодська.

Завдання конкурсу складалося з двох частин (теоретичної та практичної): комп’ютерного тестування (40 запитань) та виготовлення деталі на універсальному токарно-гвинторізному верстаті. Виконання практичної частини конкурсу в навчально-виробничих майстернях коледжу транслювалось в on-lіne режимі в мережі Інтернет.

Конкурсанти творчо та відповідально підійшли до виконання запропонованих журі завдань, демонстрували високий рівень теоретичної та професійної підготовки.

За результатами змагань визначено переможців:

  • І місце посів Денис Казарін, студент 3-го курсу Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • ІІ місце зайняв Руслан Бабич, студент Смілянського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій;
  • ІІІ місце виборов Дмитро Некрашевич, студент 3-го курсу Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету.

Переможці конкурсу нагороджені дипломами та цінними призами. Всі інші учасники відзначені дипломами й подарунками від міськради Кропивницького, АТ”Ельворті” та ПП “Технополь”.

Крім конкурсної програми, викладачі коледжу запропонували для всіх бажаючих пізнавальний майстер-клас з 3d-моделювання та програмування обробки на верстаті з ЧПУ фірми HAAS, цікаву екскурсію по навчальному закладу, ознайомили з історією обласного центру та з сучасними підприємствами машинобудування міста.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×